Production ultimizer News | 15.12.2022 r.

Dla firmy Strothmann kończy się udany rok. Przed nami nowe, wymagające wyzwania w 2023 roku. Wydajne procesy produkcyjne i zredukowanie zapotrzebowania energetycznego do minimum są obecnie głównymi tematami u naszych klientów. Dzięki systemowi uTrack firma Strothmann zmieniła na całym świecie zasady gry w obszarze technologii transportu bliskiego dla linii montażowych, zwiększając nośność z 2 do 200 t. W naszym nowym biuletynie informujemy o najnowszych produktach i tematach, takich jak "Szkolenie w zakresie lean production“ oraz nasze udziały w międzynarodowych targach w 2023 roku.

Production ultimizer News | 15.12.2022 r.

Terminy targów w roku 2023: Zapisz daty.

Także w 2023 roku jesteśmy znowu blisko naszych klientów. Prezentujemy nowe produkty i kluczowe kompetencje dla naszych systemowych rozwiązań transportowych i manipulacyjnych: Na LogiMAT, targach branżowych rozwiązań intralogistycznych i zarządzania procesami w Stuttgarcie, ProMat w Chicago oraz CeMAT w Sydney. Z niecierpliwością czekamy na Twoją wizytę i interesujące rozmowy:

  • ProMat w Chicago, USA: 20 - 23 marca 2023
  • LogiMAT w Stuttgarcie, Niemcy: 25 - 27 kwietnia 2023
  • CeMAT w Sydney, Australia: 25 - 27 lipca 2023

Dowiedz się więcej

Sklep internetowy: Teraz dostępne są również części zamienne do LeanTrack.

Sklep internetowy firmy Strothmann cieszy się dużą popularnością. Twoja korzyść: szybkie pozyskanie pojedynczych komponentów aż po całe systemy przez całą dobę. Koła jezdne z osiami, blachy kompozytowe i szczotki zgarniające, zainstalowane w LeanTrack, są teraz również dostępne w sklepie internetowym. edostępny. Zamów teraz bezpośrednio.

Skonfiguruj tutaj swój system LeanTrack

Production ultimizer News | 15.12.2022 r.
Production ultimizer News | 15.12.2022 r.

Szkolenie w zakresie: lean manufacturing.

Doświadcz technologii tam, gdzie powstaje: W siedzibie naszego przedsiębiorstwa w Schloß Holte-Stukenbrock. Dzięki naszym szkoleniom na temat lean manufacturing otrzymasz informacje z pierwszej ręki. Tematami przewodnimi są transporty ładunków ciężkich z zastosowaniem samojezdnych systemów transportowych i systemów szyn okrągłych. Bezpłatne szkolenie obejmuje również wizytę na naszym interaktywnym stanowisku testowym (Technology Hub) i zwiedzanie naszej produkcji.

Zapisz się teraz za darmo.

Wesołych Świąt!

Rok dobiega końca i nadszedł czas na podziękowania. Dziękujemy za otwartą, dobrą i pełną kooperacji współpracę opartą na konstruktywnych rozmowach i interesujących projektach. Spoglądamy wstecz na rok 2022, pełen zmian i sukcesów. Dziękujemy za zaufanie, lojalność i wsparcie.

Rozkoszujcie się przedświątecznym czasem, świętem miłości w gronie rodziny i wejdźcie zdrowo w Nowy Rok 2023. Wesołych Świąt i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku życzy cały zespół firmy Strothmann.

Production ultimizer News | 15.12.2022 r.

Chcesz zoptymalizować swoją produkcję do maksimum?

Skontaktuj się z naszymi ekspertami w zakresie rozwiązań transportowych i manipulacyjnych.

Turn on Javascript! +1 312 982 2770
Kontakt ze zbytem