Systemy transportowe i manipulacyjne
w produkcji autobusów i pojazdów szynowych

Zadowoleni klienci i producenci autobusów i pociągów na całym świecie polegają na rozwiązaniach systemowych i wieloletnim doświadczeniu firmy Strothmann. Systemy transportowe są zoptymalizowane do inteligentnego przemieszczania dużych ładunków. Nawet ciężkie ładunki można transportować przy minimalnym nakładzie energii. Podstawę precyzyjnego i bezpiecznego prowadzenia po określonych trasach stanowi system szyn okrągłych firmy Strothmann. Wysoka elastyczność stanowi podstawę szerokiej oferty wózków: od tanich wózków aluminiowych po samojezdne systemy transportowe do wymagających zastosowań.

Systemy transportowe dla produkcji autobusów i pojazdów szynowych

LeanTrack zastępuje żurawie i suwnice

Ręczny system transportowy LeanTrack zastępuje konwencjonalne żurawie i suwnice u wiodącego producenta pojazdów szynowych. Umożliwiło to zwiększenie produkcji wózków obrotowych z 220 do 320 sztuk rocznie. Nowe rozwiązanie pozwala zaoszczędzić miejsce i umożliwia elastyczną produkcję różnych modeli wózków.

System szyn okrągłych RundSchienen pozwala na lepszą implementację w już istniejące hale produkcyjne i nie wymaga tworzenia w nich kosztownej infrastruktury. Transport na poziomie podłogi zapewnia maksimum bezpieczeństwa pracy. Stosowane wózki transportowe są w każdej chwili natychmiast dostępne i nie potrzeba dodatkowych pomocy. Nie występują dodatkowe, cykliczne koszty związane ze specjalnymi kursami lub badaniami bezpieczeństwa zawiesi.

Dowiedz się więcej

Nasze systemowe rozwiązania transportowe i manipulacyjne:
Od klasy wejściowej do klasy ultra

Samojezdne systemy transportowe dla produkcji autobusów i pojazdów szynowych

Samojezdne systemy transportowe

Nowa klasa ultra: uTrack to idealny wybór do zastosowań, w których chodzi o duże obciążenia i wysoką dostępność przy jednoczesnym minimalnym nakładzie na konserwację.

Dowiedz się więcej
Ręczne i napędzane systemy transportowe dla produkcji autobusów i pojazdów szynowych

Systemy szyn okrągłych

Systemy transportowe oparte na szynach okrągłych są zaprojektowane do elastycznych zastosowań: od standardowego, manualnego wózka jezdnego po wózek transportowy z napędem.

Dowiedz się więcej

Jak możemy zoptymalizować Twoją produkcję autobusów i pojazdów szynowych?

Skontaktuj się z naszymi ekspertami w zakresie rozwiązań transportowych i manipulacyjnych.

Turn on Javascript! +1 312 982 2770
Skontaktuj się z ekspertami
Autobusy i koleje