Systemy transportowe i manipulacyjne
dla produkcji modułowej

Dostarczamy zindywidualizowane rozwiązania systemowe do produkcji konstrukcji modułowych: drewnianych, betonowych, stalowych lub do produkcji kontenerów. Nawet ciężkie ładunki można transportować przy minimalnym nakładzie energii. Podstawę precyzyjnego i bezpiecznego prowadzenia po określonych trasach stanowi system szyn okrągłych firmy Strothmann. System umożliwia produkcję przepływową dla standardowych wariantów modułów w całym procesie produkcyjnym. Ergonomiczne wysokości robocze mogą być realizowane za pomocą wózków transportowych dzięki ich niskiej wysokości całkowitej.

Ręczne i napędzane systemy transportowe:
Inteligentniejszy transport dużych ładunków

Ręczne systemy transportowe dla produkcji modułowej

LeanTrack

Wiele zastosowań można szybko i łatwo wdrożyć za pomocą standardowych wózków wykonanych z aluminium lub stali. Jedna osoba może z łatwością poruszyć do 5 ton. Twoja korzyść: szybka dostawa.

Dowiedz się więcej
Indywidualne systemy transportowe dla produkcji modułowej

CustomTrack

Wózki CustomTrack są całkowicie dostosowane do Twoich potrzeb: dzięki indywidualnemu projektowi wózka i układu. Szczególnie technologia zmiany kierunku zwiększa elastyczność procesu transportu.

Dowiedz się więcej
Napędzane systemy transportowe dla produkcji modułowej

PulseTrack

PulseTrack to najprostszy sposób produkcji taktowanej. Połączenie napędu taktującego z wózkami umożliwia zwiększenie produktywności dzięki stałym cyklom i maksymalnej efektywności energetycznej.

Dowiedz się więcej
Samojezdne systemy transportowe dla produkcji modułowej

ServoTrack

Wózek transportowy z napędem do procesów ręcznych i w pełni zautomatyzowanych jest zoptymalizowany pod kątem odcinków prostych. ServoTrack jest idealnym rozwiązaniem do wydajnego transportu materiałów pomiędzy dwiema stacjami.

Dowiedz się więcej

Jak możemy zoptymalizować Twoją produkcję?

Skontaktuj się z naszymi ekspertami w zakresie rozwiązań transportowych i manipulacyjnych.

Turn on Javascript! +1 312 982 2770
Skontaktuj się z ekspertami
Konstrukcje modułowe